Ремонт гальм Вольво

 

 

Автомобільні гальма служать найважливішим елементом безпеки в будь-якому автомобілі. Їх обслуговування вкрай важливо. Середній термін служби передніх гальмівних колодок Вольво становить 20-40 тис. км, а задні можуть прослужити 30-60 тис. км.

Багато що залежить від стилю водіння: активна їзда з різкими гальмуваннями швидше зношує колодки.

 

Проводити діагностику гальмівної системи рекомендується кожні 10 тис. км або при проходженні планового ТО. Досвідчені фахівці Service AUTO Expert проведуть діагностику і виконають якісний ремонт гальм Вольво.

ремонт тормозов
ремонт тормозов

У дисковому гальмі дві колодки розташовані по обидва боки від обертового гальмівного диска. Щоб допомогти автомобілю сповільнитися, ці дві подушки притискаються до нього. Гальмівні колодки виготовляються з матеріалів з високим коефіцієнтом тертя. У потужних автомобілях гальмівні колодки також можуть бути виготовлені з кераміки або вуглецевого волокна. Ці матеріали дуже добре відводять тепло, яке є побічним продуктом при гальмуванні. Чим більше гальмівне зусилля, тим більше тепла виділяє гальмо. Якщо тепло не розсіюється належним чином, погіршуються характеристики гальмування, а елементи системи зношуються швидше.

Що робити, якщо педаль гальма стала слабкою?

 

 

Губчасті гальма зазвичай виникають через потрапляння повітря, газу або води в гідравлічну систему. У ній використовується гідравлічна рідина, яка передає зусилля через гальмівні магістралі високого тиску. Якщо в цих магістралях є щось, крім гальмівної рідини, вона менш ефективно передає зусилля. Це призводить до відчуття м’якості на педалі гальма. Причини цієї проблеми пов’язані з самою гальмівною рідиною.

 

При виникненні слабких гальм найкраще замінити рідину. У більшості випадків це поверне гальма в нормальний робочий стан. Рекомендується періодично міняти гальмівну рідину. Вода в ній викликає не тільки губчаті гальма, але і корозію, яка може пошкодити супорти і гальмівні циліндри. Заміну гальмівної рідини необхідно проводити відповідно до керівництва користувача автомобіля Вольво.

Вкажіть своє ім'я та телефон, щоб наш механік
міг зв'язатися з Вами в найближчий час
Вкажіть своє ім'я та телефон, щоб наш механік
міг зв'язатися з Вами в найближчий час
Вкажіть своє ім'я та телефон, щоб наш механік
міг зв'язатися з Вами в найближчий час